Demakijaż / podstawa pielęgnacji

Woda kosmetyczna NANTES ze srebrem 200 g

Woda kosmetyczna NANTES ze srebrem 200 g

45,00 zł

W magazynie

SKU: BL6

Woda kosmetyczna NANTES Ag aXonnite, doskonale nawilża skórę, sprawia, że jest elastyczna i jędrna, staje się rozświetlona, świeża i oczyszczona. Zawarte w wodzie kosmetycznej cząstki aXonnite Silver wykazują silne właściwości pielęgnujące i antybakteryjne, pomagają chronić skórę i wspomagają walkę ze zmianami skórnymi. Woda kosmetyczna NANTES wraz z cząstkami aXonnite działa odświeżająco, kojąco i wzmacniająco.

Zawartość: 200 g

+ -

Opis

Szczegóły

Woda kosmetyczna NANTES ze srebrem 200 g Woda kosmetyczna NANTES Ag aXonnite, doskonale nawilża skórę, sprawia, że jest elastyczna i jędrna, staje się rozświetlona, świeża i oczyszczona. Zawarte w wodzie kosmetycznej cząstki aXonnite Silver wykazują silne właściwości pielęgnujące i antybakteryjne, pomagają chronić skórę i wspomagają walkę ze zmianami skórnymi. Woda kosmetyczna NANTES wraz z cząstkami aXonnite działa odświeżająco, kojąco i wzmacniająco.


Sposób użycia: Nakładać bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy i ciała, pozostawić do wchłonięcia. Następnie użyć odpowiedni kosmetyk NANTES.

Zawartość: 200 g

Ingredients: Aqua, Silver (nano).

Recenzje

  1. Rewelacyjny produkt Recenzje wg Perełka345

    Niesamowite, natychmiastowe, odczuwalne oraz widoczne działanie. Mam cerę bardzo suchą i naczyniową. Ciągle jej mało:) Woda kosmetyczna idealnie uzupełnia niedobory. Kupiłam produkt nie dowierzając w jego, aż tak dobre działanie, na Targach Kosmetycznych. Nie żałuję i polecam ten produkt moim znajomym. Mój mężczyzna również jest zaskoczony jego działaniem (testował na sobie). (Dodano 14.03.2013)

  2. świetny Recenzje wg doris

    Jak dla mnie to ten kosmetyk powinien otrzymac nagrodę nobla w dziedzinie kosmetyki ;)) Ja stosuje nano wodę jako tonik. Zawsze rano i wieczorem przed nałożeniem kremu. Rewelacyjne efekty i wspaniałe dziąłanie na skórę. (Dodano 11.10.2012)

Write your review

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Woda kosmetyczna NANTES ze srebrem 200 g

ad